Język angielski na poziomie Fluent 1 (3 miesiące)

Język angielski na poziomie Fluent 1 (3 miesiące)

Po ukończeniu tego programu: Swobodnie stosujesz skomplikowane struktury gramatyczne. Znasz bardzo dużo słownictwa. Gramatyka nie jest dla Ciebie już żadnym problemem. Zaczynasz widzieć i uczyć się jak native speaker. Słowa zapamiętujesz automatycznie. Potrafisz się uczyć automatycznie z prasy, film

NIE WIESZ JAKI POZIOM WYBRAĆ?


NASZA GWARANCJA

Masz 14 dni od opłacenia kursu, aby poprosić o zwrot - warunkiem jest jednak obejrzenie maksymalnie 2 pierwszych lekcji .

Prośba o zwrot po obejrzeniu innych lekcji albo wysłana po 14 dniach od zakupu będzie rozpatrzona negatywnie. Ta gwarancja jest niezależna od ustawowego prawa zwrotu, który wygasa w momencie rozpoczęcia kursu.


Dlaczego tak?
Nasze kursy należy traktować, jak zajęcia z karate lub innej sztuki walki. Efekt osiąga się regularnymi ćwiczeniami robionymi zgodnie ze specjalnie przygotowanym planem, a nie po „obejrzeniu” lekcji.

To nie jest "kurs z YouTUBE", ale pełen system ze specjalnie przygotowanymi lekcjami i materiałami PDF. Efekt osiąga się w wyniku jego stosowania, a nie po jego obejrzeniu.

Dlatego, jeśli wykorzystasz te pierwsze 14 dni na regularne ćwiczenie zgodnie z 2 pierwszymi lekcjami, to zrozumiesz jak i dlaczego tak dobrze działa ten system.

JAK WYGLĄDA POJEDYNCZY KURS OD ŚRODKA?

Zobacz (nowe okno)

 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • Uczestnik
  1
 • Cena
  1 600,00
 • SUMA (PLN)
  1 600,00
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Co chcesz osiągnąć podejmując naukę na tym kursie?

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Top Potential sp. z o.o. i go w całości akceptuję.

* Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Top Potential Sp. z o.o. i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności