Wybierz format kursu Speaker 1 (3mc)

Wszystkie formaty zawierają w sobie kurs Speaker 1 (3mc) do samodzielnej nauki stworzony osobiście przez Katarzynę Highton. Formaty ze wsparciem są prowadzone przez doświadczonych trenerów pod kontrolą Katarzyny i w oparciu o procedury i materiały opracowane przez nią.

Samodzielnie, w grupie czy z mentoringiem?

Zawsze możesz zacząć od kursu samodzielnego, ponieważ jest on fundamentem każdego formatu. Ponadto jeśli zaczniesz samodzielnie i zechcesz dołączyć do grupy dopłacisz tylko różnicę w cenie. Z kolei mentoring jest zawsze płatny niezależnie, co miesiąc i wymaga wykupienia wcześniej kursu samodzielnego lub grupowego.

Kurs Speaker 1 (3mc) do nauki samodzielnej

To forma podstawowa i kluczowy element wszystkich pozostałych kursów.

Kurs składa się z ułożonych z ogromną starannością filmów i ćwiczeń przygotowanych przez Katarzynę.

Idąc krok po kroku tak, jak kurs Cię prowadzi, w 3 miesiące osiągniesz wszystko to, co dany poziom oferuje.

Możesz zacząć od tej formy i spróbować swoich sił w pracy samodzielnej. Pamiętaj, że ZAWSZE możesz przejść do kursu grupowego lub mentoringu 1-1, jeśli sobie nie poradzisz z samodzielną nauką. Dopłacisz tylko różnicę.

MENTORING GRUPOWY z KATARZYNĄ
W cenie w czasie kursu, potem dobrowolny abonament

W ramach mentoringu grupowego otrzymujesz wsparcie grupy Klientów Katarzyny oraz wsparcie samej Katarzyny w ramach cotygodniowych webinarów na żywo. Mentoring grupowy otrzymujesz w cenie każdego kursu do nauki samodzielnej oraz każdego kursu grupowego na czasjego trwania. Po zakończeniu kursu możesz kontynuować mentoring w ramach comiesięcznego abonamentu - opcja tylko dla absolwentów. 

Kursy Grupowe

Po latach osobistej pracy nad moimi kursami oraz pracy z Wami doszłam do miejsca, w którym mam fenomenalnie działający produkt... którego nie jestem w stanie dostarczyć wszystkim chętnym.

Dlatego prowadzenie kursów grupowych powierzyłam doświadczonemu i sprawdzonemu przeze mnie zespołowi Hutchinson Institute, a osobiście postanowiłam skupić się na poszukiwaniu nowych, jeszcze skuteczniejszych metod nauczania oraz projektowaniu i rozwijaniu w oparciu o moje doświadczenie i nowe metody moich kursów oraz nadzorowaniu kursów grupowych prowadzonych przez HI.

Aby jednak nie pozbawiać Was kontaktu z moją osobą i trzymać rękę na pulsie, wszyscy moi studenci, przez czas trwania kursu, mają dostęp do Mentoringu Grupowego ze mną.

STRATEGICZNY PARTNER
Hutchinson INSTITUTE

Hutchinson Institute to organizacja skupiająca od 2004 r zawodowych trenerów, którzy dostarczają skutecznych i efektywnych szkoleń klientom korporacyjnym, a dzięki naszej współpracy również Wam.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zespołowi bardzo doświadczonych trenerów i lektorów oraz doskonałej organizacji logistyki szkoleń, Hutchinson Institute może dostarczać moje szkolenia oferując jakość, jaką do tej pory mogłam oferować tylko samodzielnie. Równocześnie HI może to robić na znacznie większą skalę, niż ja byłabym w stanie.

Decydując się na kurs grupowy prowadzony na mojej licencji przez Hutchinson Institute otrzymujesz to samo doświadczenie, co na kursie prowadzonym przeze mnie - moje kursy prowadzone przez HI za każdym razem otrzymywały najwyższe noty od studentów.

CHARAKTERYSTYKA KursóW grupowYCH

W przypadku kursów grupowych, oprócz kursu do nauki samodzielnej, otrzymujesz dostęp do grupy, z którą pracujesz pod okiem doświadczonego trenera.

Codziennie masz okazję rozmawiać z uczestnikami grupy. Wszyscy robicie te same zadania w tym samym czasie i jesteście na tym samym albo podobnym poziomie.

Co tydzień spotkacie się też z trenerem - podczas spotkania każdy będzie miał okazję się wypowiedzieć i otrzymać od trenera feedback.

We wszystkich dotychczasowych grupach pozawiązywały się przyjaźnie i większość uczestników utrzymuje nadal kontakt i wielu ze sobą nadal ćwiczy.


Kurs Speaker 1 (3mc) w Małej grupie

Kameralne warunki kilkuosobowej grupy są idealne dla Ciebie, jeśli chcesz mieć partnerów do rozmowy na tym samym poziomie językowym i czujesz się najlepiej, gdy możesz codziennie rozmawiać z tymi samymi osobami.

ZAMÓW:

Kurs w małej grupie

Kurs Speaker 1 (3mc) w dużej grupie

Duża grupa maksymalizuje efekty, ponieważ pozwala Ci rozmawiać z wieloma różnymi osobami, co przyspiesza Twój progres. Jeśli nie masz z tym problemu, będziesz zachwycona wynikami.

Kursy w dużej grupie są 6 miesięczne - w formularzu wybierzesz interesujący Cię pakiet 2 poziomów

ZAMÓW:

Kurs w dużej grupie

Kluczem było to, że ćwiczyliśmy w grupie. Do tej pory 2 razy w tygodniu chodziłam na angielski, zamykałam książkę i nie byłam ciekawa co dalej w tej książce jest...

Zuzanna Sołowiej
Kursantka

Uważam ten czas za dobrze wykorzystany i bardzo mile spędzone ostatnie pół roku z całą grupą i Kasią...

Lidia Wolańska
Kursantka

Kontakty, które się przez ostatnie pół roku urodziły to jest taka korzyść, że "głowa mała"

Marta Wesołowska
Kursantka

Jestem zachwycona tym kursem. Świetnych ludzi poznałam...

Ewa K.
Kursantka

Potrzebujesz jeszcze więcej, indywidualnego wsparcia?

Mentoring grupowy w cenie
MENTORING OSOBISTY

W ramach mentoringu osobistego otrzymujesz wsparcie 1-1 doświadczonego trenera w osiągnięciu Twojego celu - nowa praca, rozmowa o podwyżce, wyjście na rynek międzynarodowy czy przygotowanie prezentacji. Trener pomoże Ci dopracować Twoje wypowiedzi pod względem komunikacji, wymowy i gramatycznym. Wybierz tą opcję, jeśli uczysz się w konkretnym celu i chcesz, aby doświadczony trener pomógł Ci ten cel osiągnąć.

ZAMÓW:

Mentoring osobisty

Projekty biznesowe od 20.000 zł netto
MENTORING VIP z KATARZYNĄ i PIOTREM

W ramach mentoringu VIP otrzymasz wsparcie językowe i biznesowe 1-1 Katarzyny Highton i Piotra Majewskiego. W trakcie mentoringu nie tylko Katarzyna i Piotr pomogą Ci lepiej mówić, ale też przygotują razem z Tobą twoje szkolenie czy prezentację sprzedażową czy materiały marketingowe od strony merytorycznej - wykorzystując swoje 20 letnie doświadczenie w biznesie i marketingu.

ZAMÓW:

Mentoring VIP